| ColdShadows123 a întrebat:

Stie careva o metoda de largire a sfarcurilor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o asemenea posibilitate. Sfarcurile isi pot modifica forma si dimensiunea in functie de anumiti factori excitanti reprezentati de frig, cald, atingere, modificari hormonale, etc. big grin

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dacă tot s-a deschis topicul sunt curios, vârstă își spune cuvântul în ce privește subiectul?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SG1995):

Poate cu exceptia copilariei.

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Normal că copilăria iese din calcul, știu că de exemplu sarcina joacă un rol important, dar întrebarea e pe măsură ce îmbătrânește o femeie sfârcuriile se dilată?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat de copila esti! Nu, nu exista metoda de marire a sanilor, ei cresc odata cu tine, infleuntati doar de sistemul tau hormonal!
degeaba te stersezi si te umplii de frustrare, sanii nu cresc cand vrei tu, ci doar cand vor ei!

| ColdShadows123 explică (pentru Violleta2022):

Ma sinucid

| Violleta2022 a răspuns (pentru ColdShadows123):

Ca nu ti-ai crescut sanii?
Eu spun sa te duci la culcare, ca esti obosita!

| ColdShadows123 explică (pentru Violleta2022):

Sunt barbat

| Violleta2022 a răspuns (pentru ColdShadows123):

Si ca barbat, tu vrei sa ai sanii mari?
Pentru ca alargirea sfarcurilor se intampla cand iti cresc sanii...

| alexandru0sorin a răspuns:

Man poti sa faci operatii pentru asta!

| GrungyCacti a răspuns:

Piercingurile in sfarc ajuta un pic. Desi nu cred ca multi ar recurge la asta.