| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge sa-mi schimb numele de la facebook?

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Poate l-ai schimbat de prea multe ori.

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Dacă nu-ţi poţi modifica numele nu pot fi decât 2 cauze:
-ai depăşit limita de schimbări (asta înseamnă că ai schimbat de prea multe ori numele)
-numele vechi s-a schimbat doar că durează câteva ore până va apărea cel nou, poate chiar o zi.
Sper că am putut să te ajut.

| kkkira a răspuns:

Pai daca il ai in engleza uite ce faci : te duci sus in dreapta, acolo unde este sagetica ai, apesi pe ea si dupa dai :account setting, si vezi ca pe al doilea rand scrie :name, dai pe edit, si iti alegi un nou nume, dai save si gata big grin, Succes! Funda?winking