| a întrebat:

Știe cineva de unde îmi schimb numele pe facebook?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza urmatorul link https://www.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop si modifica campul "Name", cu numele dorit de tine.
O zi buna! :)

| giuly a răspuns:

Mereu m-am intrebat cum se citeste nicknameul tau.

Si la facebook...dai la contul meu -> setarile contului -> schimbi numele -> dai o petrecere.

| giuly a răspuns:

Fo' shizzle ma nizzle.

| Mitsa a răspuns:

Da. Eu.laughing
Intri pe Facebook si in coltu' dreapta sus ai: Acasa Profil Contul meu.
Dai click unde scrie Contul meu si apoi dai Setarile contului.
Apoi iti apar mai multe chestii si prima e Nume. Apoi dai schimba.

| explică:

Mulțumeasc de răspunsuri.
@Giuly,se citește "Yume".
Cam gay, știu, daca vrei tu poți să-mi spui Ryuu.smug

| Danyella94 a răspuns:

Da.Te voi ajuta eu. Intri la Contul meu (my acount) si de acolo selectezi setarile contului, iar apoi la Nume apesi pe Schimba din dreapta.Scri numele pe care ti l-ai ales si dai pe Salveaza modificarile.big grin

| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Intri pe Facebook si in coltu' dreapta sus ai: Acasa Profil Contul meu.
Dai click unde scrie Contul meu si apoi dai Setarile contului.
Apoi iti apar mai multe chestii si prima e Nume. Apoi dai schimba.