| Visatoarea a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa cumpar extensii clip-on par natural(adica sa le pot vopsi eu, sa le indrept sau sa le ondulez, se poate? )
Cine si-a comandat trimiteti-mi si mie site-ul.merci!

4 răspunsuri:
| grosumira a răspuns:

Http://www.extensiinaturale.ro/ sunt 100% naturale si poti face orice

| Dyxy a răspuns:

Visatoarea eu vand extensii 80cm par drept par 100% ntural se pot coafaindrepta vopsi si ce mai vrei tu..sunt de la divisima ambalate tot daca te intereseaza lasa-mi un mesaj:*

| Boschy a răspuns:

Daca mai ai nevoie de extensii, am eu un set! Sunt blonde, dar le poti vopsi. Sunt noi-noute, sunt pentru par mai rar. gabi. talmaciu@yahoo.com