| crazyvioletflame a întrebat:

Stie cineva despre ce este vorba in cartea,, Iubitul virtual"? De unde o pot cumpara?

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Stiu eu, dar ma rog, stau in Craiova si as sti de unde s-o cumperi ca am vazut-o, dar din alte orase nu. Oricum, caut-o pe calculator si comand-o.Stiu sigur ca era la revista BRAVO sau BRAVO GIRL! cartea,, Iubitul virtual". Oricum, daca esti din Craiova o gasesti la mercur, si eu as vrea sa mi-o cumpar ca pare interesanta.Intra si tu pe http://bravonet.ro/ sa o cauti daca e pe acolo sau sa vb.cu administratorul site-ului si al revistei.
Numai bine.