| dianageorg1ana19 a întrebat:

Stie cineva din ce materii se da admiterea la Facultatea de Psihologie Bucuresti?! Multumesc:-)

Răspuns Câştigător
| AlexandraSt13 a răspuns:

Citisem undeva ca din psihologia de liceu si romana, parca

1 răspuns:
| diaac a răspuns:

La Universitatea din Bucuresti, facultatea de psihologie, se da admitere din psihologie - materia de clasa a zecea. Te poti uita pe site-ul lor http://fpse.unibuc.ro/ pentru mai multe detalii. Nu se da examen la romana sau la alte materii. Mai sunt si alte universitati (particulare0 in Bucuresti unde poti da la psihologie si poti cauta pe Google sa vezi criteriile fiecareia.