| andrabytgwnen a întrebat:

Salut! Știe cineva din ce se dă admiterea la facultatea de psihologie din Oradea?

1 răspuns:
| anonym2024 a răspuns:

În general, admiterea la facultatea de psihologie poate implica evaluarea unor criterii precum notele obținute la examenele de Bacalaureat, media generală a anilor de liceu, interviuri sau teste de aptitudini specifice domeniului. De asemenea, este posibil să existe un număr limitat de locuri disponibile și să se aplice anumite criterii de selecție în funcție de concurența pentru acele locuri.

Nu am informații precise despre admiterea la Facultatea de Psihologie din Oradea după data mea de tăiere a cunoștințelor (ianuarie 2022), astfel că este recomandat să verificați sursele oficiale pentru cele mai recente informații.