| Xab a întrebat:

Stie cineva in ce consta cadoul la parfumul C-Thru Golden Touch si care este pretul?

2 răspunsuri:
| Anonimatttt a răspuns:

Este 45 lei am vazut aseara la real
iar spray-ul este 13 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, imi pare rau ca trebuie sa dau un raspuns care nu e legat de intrebare. As vrea sa le dau "indicatii" celor care intra aici si nu stiu despre ce e vorba.toate raspunsurile si intrebarile spam cu "zuum" si cu toate celelalte site-uri spam trebuiesc raportate. bifati acolo casuta aceea cu "neinteligibil sau spam" apoi apasati pe "raporteaza" scrieti acolo "spam" si dati ok.