| SakuraHarunoさくら春野 a întrebat:

In ce episod devine Naruto Hokage? plss ziceti-mi daca stiti!

3 răspunsuri:
| perenasop a răspuns:

Heii.Si eu sunt maare fan detectiv conan.Cum zice si GreeN seria Naruto mai are mult pann se va termina dar banuiesc ca va devenii deoarece el e personajul principal si visul lui se va indeplini.Cred ca asta a vrut sa nu arete si Kishimoto:Cum Naruto face trece peste greutatile vietii pentru a-si apara prietenii si pentru a deveni hokage.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Seria Naruto mai are mult pana se termina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto nu e hokage laughing. Cel putin nu inca.