| AnotherSmile a întrebat:

Stie cineva niste cursuri de dans din Bucuresti?(gen pas in doi sau deka dance)

4 răspunsuri:
| o0JesSsy0o a răspuns:

Hmmm. nu stiu dar daca chiar esti interesata sa te duci la cursuri de dans... intereseaza-te prin Bucuresti. (intraba)! tongue

| osyandreea a răspuns:

Da este aproape de Unirii pe o straduta.stie prietenul meu mai bine ca el acolo a facut scoala de dans si iti poti alege ce dansuri vrei si iti garantez ca e super, stiu cum ma ia pe mine iubitu meu la dans si cum fac laughing. sper ca te-am ajutat.mai multe detalii imi lasi mesaj privat.

| AnotherSmile explică (pentru osyandreea):

Cum sa numeste clubul?

| Anda_Vaduva_1997 a răspuns:

Poti sa faci cursuri de dans la fosta mea scoala(scoala 45 titu maiorescu)profesorul de acolo este prieten cu Mihai Petre este oarte bun si pretul este de 120 de lei parca(asta este pretul curent)pe luna si faci de 2 ori pe saptamana cate 1, 5 ore