| rameshwaram a întrebat:

Stie cineva pana cand este deschis patinuarul din parcu titan?

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Am citit pe un site că este deschis non-stop, însă nu știu sigur.
Poți să dai și tu o căutare pe google.winking

Baftă!

| rameshwaram explică (pentru Maariiaa):

Nu am gasit nimic concret ma iteresa pana la ce data nu ora.multumesc oricum

| Maariiaa a răspuns (pentru rameshwaram):

Din întrebarea ta se înțelege că vrei să știi ora, nu până când este deschis. Nu te-ai exprimat cum trebuie.winking

| rameshwaram explică (pentru Maariiaa):

Da asa este .mi.am dat seama cam tarziu.

| rameshwaram explică:

Mai exact pana la ce data.

| Maariiaa a răspuns (pentru rameshwaram):

Mda..nu înțeleg de ce ai nevoie de asta, dar cred că până la sfârșitul iernii cum sunt și celelalte, așa ar fi normal.