| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stie cineva sa faca cont pe second life? Ca eu am incercat si nu ma lasa, habar nu am de ce...
Care stiti sa faceti cont dati add la ely_georgy97 urgent...:*:*:*

4 răspunsuri:
| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Nuh... vreau sa incerci sa imi faci unul de fata...plss

| CiRiNeL a răspuns:

Daca vrei iti dau eu cont pe second life...doar ca e de baiat laughing eu nu mai folosesc contul meu de ceva timp

| CiRiNeL a răspuns:

Nu mai stiu pe ce site se face contul... da-mi add pe adresa de mess si adu-mi aminte cand sunt on line si te voi ajuta. id: cirinel_h

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Daca CiRiNel nu a reusit sa te ajute, uite aici link-ul : https://join.secondlife.com/? lang=en-USwinking