| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Stie cineva sa-mi spuna daca vreau sa comand de pe net catalogul Yves Rocher chiar este gratuit? acolo scrie ca asa este dar nu vreau sal comand si dupa sa il platesc.si il duce postasul acasa sau vine prin posta? si in cat timp ajunge? funda la cine stie sa imi raspunda

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Este gratuit. Sincer nu stiu daca il aduce postasul acasa pentru ca pachetele cu produsele ce le comanzi trebuie ridicat de la posta (dar cum e vorba de un simplu catalog cred ca vine acasa). Mama mea este inscrisa acolo.
In fine, daca nu vrei sa il comanzi poti gasi un formular de inscriere intr-o revista sau sa te inscrie o prietena care este deja inscrisa.
*catalogul fie ca il comanzi sau il gasesti intamplator iti va veni regulat prin posta (acasa)
Faci o alegere buna caci sunt produse de calitate iar daca comanzi in valoare de minim 49 lei primesti un anumit cadou si daca in valoare de 79 lei primesti si al doilea cadou. Daca valoarea comenzii depaseste 100lei cheltuielile de expediere sunt gratuite (adica cei 12lei pe care ii platesti in plus dupa ce ai primit produsele comandate)
Daca ai intrebari comenteaza la raspunsul meu sau trimite-mi un mesaj pe TPU. Un an nou fericit!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| HolyPotato a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Nu vine neaparat la un interval de timp exact. Nu te astepta deci sa vina o data pe luna. Nu stiu cand ajunge pentru ca eu l-am gasit intr-o revista tongue Probabil ca atat cat dureaza sa trimita un colet deci o saptamana/doua saptamani

| HolyPotato a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Vine un nou catalog cand iti primesti coletul cu produsele comandate, sau se schimba sezonul ori cand apar diferite ofertebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| HolyPotato a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Cu placeretongue Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Ladys_Cosmetice_1986 a răspuns:

Daca vrei sa comanzi catalogul clik aici
http://ladys.ro/create_account.php?affId=SAd46P2S