| Anananaaaa a întrebat:

Stie cineva seriale gen : Tvd, Gossip Girl, Teen Wolf?

ps. fara True Blood, Supernatural, House, Skins, Misfits, Prison Break, Pretty little liars, Dexter, House of lies, one three hill, hannibal, 666 parc avenue,.

5 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Once upon a time (2013).
Grey's Anatomy
Game of thrones ( nu e cum ai precizat tu, dar este foarte fain)
The Carrie Diaries ( exact cum vrei tu)
The Originals, care face parte din vampiri, in caz ca nu ai auzit pana acum happy

| OnuOnulică a răspuns:

Crede-ma incercă Being Human!
Mi se pare super.

| TheAvenger a răspuns:

Lie to me și El internado Laguna Negra (cred că încă îl mai dă pe AXN)

| sofstatics a răspuns:

The Originals (mentionez ca e inspirata din Tvd sigur o sa-ti placa)

| ILoveWeekends a răspuns:

The originals...e ca tvd.
the secret circle...dar are doar 22 de episoade pentru ca a fost anulat, dar merita vazut.
anatomia lui grey