| andyy_5855 a întrebat:

Stie cineva servere de travian private?

Dau fundita.

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Eu iti recomand sa joci pe alte servere nu pe ro

poti sa joci pe alte tari dar nu le mai tin minte cred ca acolo alegi nu europa dai america, asia, africa... e mult mai fain
si din cat tin eu minte la noi cand e ziua la ei e noapte si asa ii furi bine

mai informeazate si u

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H

| rapidistu_4607 a răspuns:

Iti dau eu un site unde gasesti sv de travian PRIVAT numa ca sunt cateva bugu-ri care te vor deranja eu de exemplu am avut un bug prin care nu putea trimite nici o unitate nicaieri adica nu puteam trimite trupe dar in shimb aveam la targ niste npc de imi puteam face 2-3 milioane de unitati in mai putin de 1 saptamana si tot asa...

http://travianas.puslapiai.lt/login.php