| mary87 a întrebat:

Stie cineva site-uri de modificare a pozelor? happy fuNda

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Eu am vazut la o colega "Photo Scape" cu care isi editeaza ea pozele. Dupa mine, ai multe posibilitati in a edita o poza cu acel program.

O zi placuta!

| MariaSMV a răspuns:

Bunaaa! Poi ar fi :
pizap, befunky, pho.to, si mai multe dar poti sa iti descarci free de pe net programul photoscape si modifici cate poze vrei si cum vrei... Succes! Fundisa?

| MarinaDuart a răspuns:

Pizap,befunky,poti sa iti descarci free de pe net programul photoscape si modifici cate poze vrei si cum vrei...

| Balas_Mario-raul_1998 a răspuns:

Nu stiu