| Madalina_6514 a întrebat:

Stie cineva statusuri de suparare?

3 răspunsuri:
| Angel_3284 a răspuns:

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!

TotUl TReCE dAr tOtUl nu Se UitA!

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile or sa te impiedice sa vezi stelele!

Mi-e frica sa spun ca nu mai esti.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste c-ai scapat!

Tu poti sa te-ndoiesti de soare, de focul ce scanteie-n stea, de legile nemuritoare; Dar nu si de iubirea mea!

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil

Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticla

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape.

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine/ nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine

Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte

Viata e plina de necazuri dar si bucurii, asa ca incearca s fi tare cu fiecare pas.

Sa stii ca te iert/nu vreau sa astep/si chiar de ma doare/iubirea-i mai tare.

credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…

Azi plang dar si sper/ca printul nu-i el/c-a fost doar o clipa/ un gand ce irita.

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara.

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

N-au ramas decat amintiri, tu te-ai schimbat, M-ai facut sa plang prea des, am renuntat. N-au ramas decat poze pe care le-am pierdut Odata cu gandul ca o data te-am avut

imi va fi dor, imi va fi rece, dar timpul nu va vindeca, ci doar va trece

ibeste ma acum cand te iubesc si eu ca un carbune stins se aprinde foarte greu

Invata sa razi chiar daca sufletul iti plange, aceasta este arta de'a invinge. Nu merita sa plangi pentru nimeni iar cei care merita nu te vor face niciodata sa plangiwinking

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine. Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

cred in promisiuni si sunt dezamagita cred in tine dar tu nu stii decat sa minti.si totusi astept ziua cand o sa-ti dai seama ca am un suflet.

ZAMBETUL CELUI CARE SUFERA ESTE MAI DUREROS DECAT LACRIMILE CELUI CARE PLANGE.

Iubeste prietenia, dar nu o arata, caci ea va fi aceea, ce te va tradawinking

cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul... fundita? big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea

| SeXiBoY a răspuns:

Sunt suparat!big grin funda plzz (scurt si la ob)