| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un config pentru counter strike care sa faca ca arma sau tinta sa fie mai stabila sau mai bine spus sa am un aim mai bun, sa nu imi scada fps-ul atunci cand trag, ceva de genul acesta. Nu vorbesc despre coduri, dar am auzit ca exista un astfel de config. Daca stiti va rog spuneti-mi si mie ce modificari sa fac in consola sau aratatimi un site despre acest lucru.

1 răspuns:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Mai intai incearca sa iti creezi un config si apoi copiaza asta:

alias 5w "wait; wait; wait; wait; wait"
alias 20w "5w; 5w; 5w; 5w"
alias 60w "20w; 20w; 20w"
alias "sc" "sc_on"
alias "sc_on" "cl_dynamiccrosshair 1; slot2; +duck; 60w; cl_lw 0; wait; -duck; alias sc sc_off"
alias "sc_off" "cl_dynamiccrosshair 0; cl_lw 1; alias sc sc_on"
bind "=" "sc"
Pasul 1: Pui acest script in configul tau sau faci un CFG nou pe care il numesti dupa bunul plac (de ex: small)
Pasul 2: Intra in cs 1.6, deschide consola si scrie: exec small.cfg (daca l-ai pus in cfg-ul tau scrii exec name.cfg)
Pasul 3: Intri pe un server si apesi "=" (apesi "=" ca sa pornesti si sa opresti script-ul).