| saceanucatalin a întrebat:

Stie cineva un mod de a obtine ciuperci mai usor in shakes & fidget

Răspuns Câştigător
| Todirisca_Andrei_1997 a răspuns:

Poti sa iti alegi un anumit tip de animal anumit.
Sansele cresc odata cu animalul de calarie, astfel echilibrandu-se balanta intre cei cu animal mic(10, 20%)
Sansele cresc:
Fara animal:50%
Animal 10%:40
Animal 20%:30%
Animal 30%:20%
Animal 50%:10%
Pt alte informatii despre acest joc ma puteti intreba, avand experienta de cateva luni si un lvl mare eu zic ca stiu multe.In joc sunt gasit la numele de shadow warrior(pe S1 Romania)

2 răspunsuri:
| vlad12 a răspuns:

Fa misiuni din travernalove strucklove struck.si primesti sau cumpara prin sms sau paypallove struckFundda?

| saceanucatalin explică:

Am zis un alt mod in afara de astea