| alexush a întrebat:

Stie cineva un salon de tatuaje in slatina. vreau si eu o pagina web ceva de genu.mersi

Răspuns Câştigător
| alissu a răspuns:

Din pacate nu exista...numai daca cunosti pe cineva care a lucrat la un salon si are experienta.In Slatina near trebui unulwinking

2 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Am o veste pentru tinehee hee Se va deschide in curand un salon de tatuaje si pierce in Slatina.Se va deschide in fostul magazin de etnobotanice daca sti pe unde vinehee hee.Se face cu programare, iar numarul de telefon este in geam la intrare.

| danu_1063 a răspuns:

Intra pe www.webs.com acolo iti faci o pagina web si acum imi dai fond :):):)