| dEutSa_8892 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot downloada gratuit sonerii pentru tel. nokia 5300 thinking vreau sonerii de genu copil care zice ca am primit mesaj...sau ceva de genu happy

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Cumpara revista bravo ca la sfarsitul revoistei sunt tot felul de ringtonuri...gasesti acolo sigur.

| Klara a răspuns:

Wapos.ru
kengu.ru

E in rusa, dar gasesti absolut de toate, sonerii de tip MIDI, AMR, MP3, imagini, teme...

| Lorenyk a răspuns:

Zedge. te inregistrezi, selectezi marca telefonului tau si gasesti acolo tot ce vrei pentru telefonul tau (tonuri de apel, wallpaper, jocuri, screensavers, sau poti crea chiar tu toate astea.). e 100% gratuit

Răspuns utilizator avertizat