| Printzess a întrebat:

Stie cineva unde gasesc si eu subtitrare in romana pentru filmu Paradise kiss 2011? pls straight face

4 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Ia-ti BS player si o sa iti downloadeze singur subtitrarilewinking

| Printzess explică:

Va multumesc anticipat pentru raspunsuri dar ce mi.ati dat voi e pentru episoadebig grin si exista si film pentru film 2011 cautam subtitrare

| impossiblless a răspuns:

Da intri pe teava.ro si scrii,, Paradise kiss episodul 1 RO '' si la episodul scrii ce episod vrei tu de exemplu vrei episodul 10 scrii Paradise kiss episodul 10 RO. daca nu te descurci uite id meu de mess cosmypt