| symo_1115 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi subtitrarea filmului the runaways?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Symo, intra pe www.subtitrari.exsto.ro! Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Bafta!;)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@symo, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| paul0013 a răspuns:

Subtitrarea inca nu este aparuta dar probabil ca va aparea in curand, dar pana atunci ai aici filmul online http://www.topfilmeonline.com/the-runaways-2010-t19977.html

| datoo a răspuns:

Www.subs.ro sau downloadeazati ultimul BS-player ca ala cauta singur subtitrare.