| bkmad a întrebat:

Stie cineva vreo marca de antene care pot avea programe de televiziune din Korea?

1 răspuns:
| gabrielgypps a răspuns:

Televiziunile din corea nu se prin cu o anumita marca de antena. ci prin un anume satelit. incearca cu satelitul tau de acasa sa treci pe mai multi sateliti si dai sa caute, insa totusi cred ca va fi mai siplu sa prinzi ceva canale live pe internet, incearca soapcast. cel putin canale chinezesti sunt o groaza. mai incerca seul television...