| SplashFire a întrebat:

Stie cineva vreun site unde pot combina 2 imagini? Dar nu una langa alta, ci una peste alta, in care spre exemplu e o poza cu un copc, si peste pui o poza cu ceva scris, in cat sa se vada si scrisul si copacul. Va rooog puppy dog eyes Funda happy

1 răspuns:
| Pisiquee a răspuns:

Bună!
Site : www.pizap.com - downloadezi poza din computerul tau, dai pe poza care o arată în stânga sus. (Cea cu Obama cred, si downloadezi poza care vrei sa o pui deasupra)
Eu așa făceam cu pozele. Puneam peisajul alb negru și eu într-o rochiță roz.:D E feșăn :))

Si program : Photoscape.
Dai la editare, adaugi poza. Apoi acolo este o imagine, pe care pui litere si tot ce mai e pe acolo. Acolo poti intra și in My Computer sau Desktop, depinde unde e poza care vrei să o pui deasupra.
Baftă! :*