| Insurgent a întrebat:

Stiie candva daca tokio hotel are planuri prin 2011 sa vina in romania?big grin

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Din cate stiu, nu. Dar sigur daca vor veni, vor merge in Bucuresti, asa ca nu am nicio sansa sa-i vad, deoarece sunt in celalalt capat de tara

| pwp a răspuns:

Ince nu s-a zis nimic de venirea Tokio Hotel in Romania sad
totusi, sunt o mare fana!love struck

| AsiSoyYo a răspuns:

Au venit si in 2005 si da au sous intr-un reportaj ca abia asteapta urmatorul turneu care va avea loc in Euro si in spcial in Romania-Bucuresti love struck kiss

| adi4ever a răspuns:

Sa dea Dumnezeu sa NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bestial ii ador :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a venit in 2005 andraelenaandra?
noi vb de TH.
cu siguranta nu vor veni in Ro. poate cand o sa mai rugineasca o sa vina si aici. ei vin, canta si pleaca.cum celelalte trupe bune au venit? o sa'si piarda fanii daca canta numai in Franta.si cu turneu' din 2011 in fr au intrecut limita. daca vrem sa'i vedem trebuie sa ne ducem noi in fr sau italia.si multi nu au posibilitati sa mearga acolo.si nu pot decat sa'si inchipuie cum ar fi sa'si indeplineasca visul.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca au venit in 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rau nici in vranta numa sa mearga si ei mai prin vara sau ceva de genu