| siroro a întrebat:

Stiti, am auzit de scribd.com, parca e un site de citit articole sau asa ceva, imi puteti da mai multe informatii?

1 răspuns:
| Ariadna12 a răspuns:

Este un site care contine carti, proiecte, referate si alte documente fie in format electronic fie scante. Unele accesibile gratuit altele contra cost.
Daca ai cont, poti pune si tu la randul tau continut pe acest site, fie pentru tine si pentru cunoscuti, fie accesibile pentru toata lumea.
Deci este un fel de biblioteca virtuala.