| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca la romanii au talent, au venit un ventriloc si papusa lui Romeo?
Mai stiti ceva de ei? Au intrat in semifinale?
Dau funda!
Sunt preferatii mei

Răspuns Câştigător
| Standby_Lucian_1995 a răspuns:

Cea mai plictisitoare papusa ever...

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se stie...ai vazut ca in fiecare semifinala sunt cate 12 concurenti pe care ii anunta la finalul editiei precedente.Nu a spus de la inceput care sunt toti concurenti intrati in semifinale.Vom afla pe parcurs, dar cred ca o sa fie pentru ca a fost preferatul publicului de la inceput.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Nu,nu au intratsad Singurul ventriloc care a intrat e acea fata cu papusa in forma de babuta care tipa mereu ( seeexyyy)

| anonim_4396 explică (pentru Standby_Lucian_1995):

Stiu nici mie nu mi-a placut, numai SEXY stia sa spuna, Romeo si Edy au fost mai amuzanti. P.S:din neatentie ti-am dat funda, cand eu voiam sa i-o dau altcuiva, sper sa nu se supere nimeni

| Standby_Lucian_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru neatentie laughing

| anonim_4396 explică (pentru Standby_Lucian_1995):

Cu placere happy

| Standby_Lucian_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo cum te cheama?

| anonim_4396 explică (pentru Standby_Lucian_1995):

Alexandra.

| Standby_Lucian_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vrea sa ne cun mai bine?

| anonim_4396 explică (pentru Standby_Lucian_1995):

Da.

| Standby_Lucian_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai happy imi dai id-ul tau
?

| Standby_Lucian_1995 a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Cea mai plictisitoare papusa ever...