| Mitchi a întrebat:

Stiti cand va aparea cartea "Breaking Dawn" din seria Twilight? Sau a aparut? Si filmul va aparea in 2011?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A aparut demult cartea si este foarte fainalove struck, filmul va fi facut in 2 parti, prima va aparea pe 18 noiembrie 2011, iar a doua parte in 2012.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da, o gasesti in magazinele mari, Carrefour sau chiar la librarii.

| Pepper9 a răspuns:

Cartea a aparut prin 2009 sau 2010(la noi), nu mai stiu. Si filmul va aparea in noiembrie 2011 big grin

| Adynanana a răspuns:

Cartea a aparut de mult... iar filmul va aparea la anu.pentru. ca acum de abia au inceput sa-l filmeze

| Mitchi explică:

Si credeti ca mai este cartea?

| yappi a răspuns:

Cartea a aparut deja de vreun an iar filmul asa se spune ca va aparea in 2011