| Tirri28 a întrebat:

Stiti careva filme despre viata de adolescent sau drame care merita urmarite?

6 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

The perks of being a wallflower

| Tirri28 explică (pentru Dildau):

Exact filmul asta l-am vazut aseara, m-a impresionat enorm. Daca stiti careva filme tot in genul acestuia promit solemn ca dau funda big grin

| Dildau a răspuns (pentru Tirri28):

Turn me on, dammit. big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Orphan e mai mult psihologic. Sincer m-a lăsat rece. Şi eu care credeam că e fain până l-am vizionat. Ca dramă ţi-am recomanda Requiem for a dream, the intouchables, V for vendetta, pursuit og happynes. Merită.

| foxsilver a răspuns:

"Finding Forrester", desi e un film vechi, eu l-am descoperit abia anul trecut, si mi-a placut foarte mult, chiar daca nu mai am varsta adolescentei.

| ArekkusuKage a răspuns:

Hm... un film care a fost destul de interesant a fost Orphan cea ce a fost uluitor chiar daca este din categoria horror este interesant iar daca mai vrei filme horror ce merita cu adevarat urmarite lasa-mi un comm sunt preferatele melehee hee

| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/drame-excelente-3603/
Aici gasesti cele mai grozave filme pe care le-am vazut! Bafta

| Aliiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Aliiiiiiiiiiii):

Si chiar si orfana este bestial happy!

| Julyyyy a răspuns:

Miley cyrus- Lol, rapirea, twilight thinking