| Daianaa a întrebat:

Stiti cateva teme pentru atestatul la engleza? ca trebuie sa ii spun profei si sa fie interesant si captivant.sa atraga comisia, sa nu fie plictisitor sa adoarma pe acolo...trebuie din cultura britanica si americana.mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

Ai putea incerca cu revolutia engleza sau ce-a americana.lucruri foarte important pentru cele doua tari si nu e nici plictisitor daca faci un rezumat bun! doar ca e c-am multe lucruri de invatatwinking