| Kry_9749 a întrebat:

Stiti ceva film cu o fata de 14 ani, care se indragosteste de unu mai mare. am auzit de el... nu stiti ce nume are filmul?big grin

4 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Angus And The Perfect Snogging?

| Larette a răspuns:

Lolita?
American Beauty?
Scuze dar ai dat prea putine detalii, vezi daca sunt cele de mai sus.

| Kry_9749 explică:

Deci filmu e cu o fata de 14 ani care se indrogosteste de un baiat mai mare decat ea, si pana la urma raman impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut... un film cu o fata de 14 ani care trebuie sa isi petreaca din vara cu tatal sau care are o casa pe plaja. Acolo se indragosteste de un baiat de 18 ani