| kopotoru a întrebat:

Stiti ceva jocuri ce se pot juca pe pc in 2 sa fie mai vechi : nu te supara frate din astea ceva fifa ce merge in 2 cu sport

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Imi mai amintesc de : Pilotii nascar; era un nfs vechi care se vedea pe jumate de ecran si era in 2 (un jucator vedea in partea de sus si celalalt in partea de jos) incearca sa cauti pe google mai multe

| kopotoru explică:

Incearca fifa 2007 unul se joaca cu sageti altul cu suturile e frumos. nascar racers. chicken invaders clasic se joaca in 2. 8 boll poll. scrie pe net chet vs dog e un joc super