| camelia1812 a întrebat:

Stiti ceva site-uri cu imbracaminte pentru adolescente:X?

20 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Www.google.ro > SEarch "imbracaminte..."

| djcrazyroxxy a răspuns:

Neahh. tesoruccio astea nu-s haine sunt deadreptul niste gunoaie. iukss contact me for help dear :*

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Denisica a răspuns:

Tuatara.ro,e un super site si daca iti place ce imi place si mie(adica un stiul casual, o sa il iubesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi haine online, incearca pe site-uri din SUA.
Motor cautare - google: shopping online USA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar as vrea si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.darksideclothing.com

| whitesmoke1911 a răspuns:

Incearca www.pto.ro, poti purta discutii acolo pe tema asta :)

| cristina2000boiangiu a răspuns:

Intrati pe www.hainekool.ro este un site cu lucruri foarte dragute la preturi bune!

| codruuSmilee a răspuns:

Buna>big grin