| Alllllexandra a întrebat:

Stiti cum e atunci cand ..totul merge bine,perfect,de vis chiar...dar exista un lucru rau, iar tu stii ca acel lucru rau o sa se intample daca totul ramane asa cum e....Si vrei cu disperare sa faci ceva,sa faci cumva sa elimini acel gand dar stii ca e imposibil,ca pur si simplu nu potisi ca lucrurile trebuie sa ramana la fel,totul continua sa se rezume doar la litere.Dar daca, cumva devine posibil? Si stii ca peste 2 saptamani o sa se intample cu adevarat.Si te gandesti daca o sa fie altfel? Daca a fost totul doar o iluzie, o dorinta care ar putea fi adevarata dar nu este,iar cuvintele repetate de milioaaane de ori nu sunt adevarate? Nu ar trebui sa fii putin stresata? Si daca merge stii ca dupa urmeaza un drum greu, dar daca nu va merge vei fi distrusa. Exista cineva pe aici care ar stii ce sa faca in locul meu ca sa se simta mai bine?

2 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa iti faci griji.Ce se va intampla se va intampla.Nu avem cum sa stim dinainte ce ni se va intampla.Si chiar daca se va intampla, ne va face mai puternici si mai maturi. Sper ca te-am ajutat.

| HartaLumii1966 a răspuns:

Daca este vorba de vis poate te poate ajuta acest dictionar de vise de la acest link: http://www.technorati.ro/......r-articole