| UrlatiDeathRun a întrebat:

Stiti cumva cat cat ar costa un steam cu 3 jocuri (vreau sa-l vand). MZ anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cocki a răspuns:

Pai sa zicem ca sunt jocuri mai bune si 1 costa 20 lei happyInseamna ca toate 3 costa 60 lei happy. Daca vrei sa iei mai mult bani poti sa-l vinzi la 70 lei. Acum daca jocurile nu-s chiar asa bune poti sa zici ca unu e 13 lei si toate 3 costa 39 lei happySi din nou poti sa spui ca de fapt costa 45 lei happy Vezi tu. Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| M4arius a răspuns:

Add id gekados97

| teodorbos a răspuns:

Depinde de jocuri daca sunt noi vechi daca sunt in frma buna ai inteles