| Alina_3759 a întrebat:

Stiti cumva ce face iPhonul? Si de unde se cumpara? Imi spuneti va rog!

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Iphonu`l este ca un telefon, dar are memorie mai mare, claritatea pozelor mai mare decat a celorlalte tel.si se aude mai clar si mai tare decat alte telefoane.
Cred ca de la orice magazin de telefoane.thinking

| Rhox a răspuns:

Pai Iphonul este un telefon foarte " destept" are o multime de programe si jocuri, cam ca si un mini calculator :) are o camera cu rezolutie foarte mare, un touch cu multi inci ( nu stiu sigur cati, in jur de 5-6 dar e mult pentru un telefon ). Iar preturile... :-j baga aici : http://www.ziare.com/articole/iphone+4+la+liber

| Alina_3759 explică:

Dar cam cat costa?