| M3HappyKid a întrebat:

Stiti cumva ce pot face cu astea "Plastilina Amos Iclay Accesory Kit". ce pot face cu ele si cum, le-am primit si nu stiu ce sa fac cu elehee heerolling on the floor
plss >repede:

2 răspunsuri:
| LittleKiss a răspuns:

E o plastilina care dupa ce o modelezi se intareste, lasand modelul modelat pe post de jucarie sau ornament. A da...si se poate picta dupa ce se intareste. Succes la modelat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instructiuni, se pot realiza figurine foarte frumoase. Se modeleaza ca orice plastilina si dupa putin timp se usuca si ramane ca plasticul, jucaria modelata se pastreaza.Nu lasa borcanelele deschise!