| crissucrissucrissu a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa imi fac mai multi prieteni pe facebook? apropo daca vrea cineva sami lase fbk mesaj privat (fete) puup

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cu ce te incanta sa ai multi prieteni in lista? daca esti vedeta, te inteleg, fiecare se lauda ca are jdemii de fani.
Poti intra pe prietenii pe care ii ai in lista si cauti lista de prieteni, dai click pe adauga pana cade curentuwinking
Care accepta de bine, care nu, next timewinking
O seara buna happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai,eu nu va inteleg de ce vrei sa va umpleti FB cu cereri de prieteni pe care nici macar nu vei avea posibilitatea sa-i cunosti.
Clic pe gaseste prietenii: macar selectezeza pe cei din orasul tau, scoala unde inveti sau prieteniii comuni.

| Dugalle a răspuns:

In realitate, cati prieteni ai?

| crissucrissucrissu explică:

In realitate 200 in fals un milion