| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe facebook? Sunt fata si am 13 ani, lasati-mi mesaj privat big grin

2 răspunsuri:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Eu! Am 11 ani si cauta-ma pe fb Paraschiv Stefan Cristian am o poza cu o sapca si am mainile in san... daca nu ma gasesti add me paraschivstefan10@yahoo.com

| 1cu2idei a răspuns:

Nu mai adauga straini pe faceboook deoarece este periculos, nu stii peste ce nebuni poti da.adauga doar rude, colegi si prieteni.nu conteaza nr prietenilor pe facebook ci doar prietenii care sunt alaturi de tine la greu.