| Nessie a întrebat:

Stiti cumva daca la Liceul,, Dimitrie Cantemir" Iasi se va face in 2011 balul bobocilor? Plizzz astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dumitru007 a răspuns:

In fiecare an la fiecare clasa de a 9a se face, o sa va zica la un careu ceva

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

La fiecare liceu din Romania se facehappy

| ardillabicolor a răspuns:

Bineinteles! happy Probabil balul o sa se faca undeva prin noiembrie la fel ca si anul trecut. Poti sa ii intrebi pe cei de a 11-a. Ei organizeaza balul.

| Mariiax3 a răspuns:

LA ce ora incepe? si cat e biletu? happy

| iStillAlive a răspuns:

Pe 24 noiembrie e balul tongue

| iStillAlive a răspuns:

Biletu nu e mai mult de 15 lei laughing si din moment ce e in motor trebuie sa poti intra oricand cred