| xyxy97 a întrebat:

E adevarat ca Robert Pattinson si Kristen Stewart se casatoresc?

5 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

S-au casatorit dar in film. Ei nu sunt inca casatoriti, dar intr-un articol recent al ziarului Click!, am inteles ca se casatoresc. Acuma nu stiu. Dar inca nu s-au casatorit pentru ca oricum aflam de la diferite surse asa ca...

| Laurici :x a răspuns:

Da,se vor casatori la sfarsitul acestui an, in decembrie si se pare ca, la staruintele frumoasei Kristen, ceremonia va fi oficialiyata de preoti voodoo, iar ei nu vor purta verighete si isi vor da unul altuia cate un talisman.

| iRawrr a răspuns:

Yes, normal kristen and robert maryy, have a child. know where I know but do not tell anyone they are sister.

| DemonicaMrx a răspuns:

Ei se casatoresc in film dar poate ca si in realitate se vor casatori sau poate ca sunt deja casatoriti eu nu imi dau seama daca sunt casatoriti sau nu pentru ca vreau si eu sa aflu asta.

| Piny a răspuns:

Nu, a fost o gluma. Funda?