| 994 a întrebat:

Stiti cumva dc nu imi merge nici o teme pe nokia 6120 clasic?, am cautat pe toate site-urile si nu merge

5 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com si vei gasi tot ceti trebuie pentru orice telefon...

| cristina_4037 a răspuns:

Nu prea merge pe nokia classic, sa gasesti teme pentru nivelul lui. Imi pare rau. Desi, eu acum catva timp am cautat pe google( spun asta si nu iti dau site-ul pentru ca nu il mai stiu), si am gasit nu stiu cate teme jocuri si foarte multe pentru telefonul mobil, le-am descarcat si apoi prin bluetooth le-am bagat in mobil. Chiar s-au potrivit, oricum sub orice tema sau joc scrie cu ce telefoane este compatibil. te pup, si spor la cautari big grin:*

| cosmingcc a răspuns:

In primul rand cauti si u daca suporta teme si ce mai stie el pe anumite site'uri apoi cauti acele teme pe alte site'uri si in final afli cum se instaleaza pentru ca uneori e complicat informatie care o gasesti tot pe anumite site'uri... happy cam in ordinea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.mobile9.ro poate acolo gasesti;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru k tu ai pe tel sistem de operare si iti trebuie teme speciale de format:". sis"