| aLL3sSsya a întrebat:

Stiti cumva filme de dragoste si drama? Ceva care v-a marcat, si v-a facut sa plangeti? Ceva cu sad end! Adica unul dintre rolurile principale sa moara la sfarsit...intelegeti voibig grin Ms! Cel mai frumos primeste

8 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

"The notebook" (mor amandoi) sau "A walk to remember" (moare doar ea) sau "Pearl Harbor" (moare el)

| oanawww45 a răspuns:

Stiu un film care este corean se numeste : '' A millionare's first love''. A fost foarte trist...

| N3rvos a răspuns:

Marley, and me
E cu un caine filmul, I film personaj principal feminim Jeniffer Alistonbig grin =p~

| Dreamin a răspuns:

Hancock :X cel mai frumos:X
la inceput comic dupa pe la jumate de dragoste si la sfrsit foate trist sad imposibil sa nu plangi crying

Răspuns utilizator avertizat
| AngoOra a răspuns:

Remember me :X
rolul principal (Robert Patinson) moare la sfarsitul filmului... e f trist dar f frumoswinking

| DianaNicolle a răspuns:

Eu stiu un film indian, nu stiu daca iti plac genul asta de filme, dar protagonistul moare, eu una am plans de cate ori l-am vazut. se gaseste mai greu dar cauta-l. merita vazut... se numeste Kal no haa no ( Dragoste neimpartasita).

| lovethevampirediaries_1575 a răspuns:

Daa...e mai vechii dar e absolut superb"cruel intension 1"e foarte frumos el mare cuceritor face un pariu ca se culca cu o fata pe nume anette care a promis ca va ramane virgina pana cand petrecand tot mai mult timp impreuna el se indragosteste de ea ...restul o sa vezi u la sfarsit el moare salvando pe ea de o masina, eu una am plans fostre mult la el si mai e si "titanic"si la ala o sa plangiii foarte tare la sfarsitcrying