| Static a întrebat:

Stiti cumva legende, care poate sunt reale? Sau povesti infricosatoare? Intampalri de ale voastrewinking, chesti supranaturale, ati vazut vreodata o fantoma, credeti in ele, in fantome, in vampiri, in mori vii? :p, laughing.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt legende nu au cum sa fie reale ...ehhh
cauta pe google despre La Llorona

| Eu_7853 a răspuns:

Cred si imi plac.Nu am vazut nicio fantoma, dar am simtit energii in camera mea si atingeri inexplicabile, precum si zgomotebig grin.

| MikyMi a răspuns:

Nu cred in nimic "neomenesc"!
Dumnezeu nu permite ca mortii sa invie, sa iasa din mormant si sa se plimbe printre noi pentru ca suntem firi prea slabe si am muri noi de frica numai daca vedem ceva de genu! Pe canalul discovery sunt familii care marturisesc ca au avut de-a face cu sipirite, fantome sau cum vrei sa le numesti, au facut si o reconstituire care era foarte infricosatoare, dar totusi, nu pot crede!
Cel putin pana nu vadwinking

| dulkika a răspuns:

Eu cred un pic doar in fantome.Ma sperie :-ss

| i3Cookies a răspuns:

Te invit pe Blogul Lui Klaus. Sunt o gramada de chestii interesante. Link catre legende: http://klaus-blog.co.cc/category/legende

| RoxAnana a răspuns:

Eu am patit-o. chiar daca toata lumea a ras de mine sunt sigura ca e ceva adevar acolo. ti-as fi povestit dar ma ia fiori deja daca e iti povestesc alta data in priv:*

| MaraSM a răspuns:

Nu prea exista fantome si alte chestii din filemele de groaza dar uneori lis e mai intampla altora chestii "supranaturale" sau e pura imaginatie desi am avut o data un vis in care totul era schimbat in negru si toti eram vampiri si mai erau si alte chestii legate de halloween dar doar viseeee... uneori ma intreb daca ma fi vrajitori care ar fi primul lucru pe care l-am face?laughing)