| Patricia a întrebat:

Stiti programe de editat poze? Un site de unde pot sa-l downloadez

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=1364 acesta e photoshop e bun dar trebuie sa ai mult spatiu in calcu s mai este un prog mic mywebfae dai sus la PhotoFX sau la PhotoMIX si pui aolo poza care vrei sa o modifici si o faci nu o faci cinestie cum dar i bunicel. Stiu ca nu e raspuns de Funda dar sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| cryssa a răspuns:

Te iubesccrying(