| brya a întrebat:

Stiti cumva o trupa de dans [ street dance] care are nevoie de noi membrii si in care as putea sa ma inscriu? Dau funda...

1 răspuns:
| ADRIANooN a răspuns:

Buna ma numesc Adrian (Pictoru sau Picasso asa imi zic prieteni).am eu o trupa a carui coordonator il cunosc foarte bine. il las messengerul meu si vorbim mai multe acolo pe messenger. b_i_adrian@yahoo.com
p.s. de aceea am zis ca vorbim pe messenger pentru ca e mult de scris si aveai aici un raspuns foarte lung. astept