| ioηelα a întrebat:

Caut si eu o trupa de dans in Ploiesti. Precizez: dans modern, street-dance ( nu vals, tango, cha-cha, etc ). Tot ce gasesc este Scoala de dans Silhuette, care nu este ceea ce caut. Daca stiti ceva, spuneti-mi si mie va rog frumos! Multumesc mult! :*

1 răspuns:
| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Eu sunt din Ploiesti si stiu dans modern, street-dance si cele din paranteza.Dar cred ca sunt mica pentru. o trupa(cel mult asa cred).Am 10 ani si fac 11 in toamna.Dar sunt prea mica.Mult succes paa!