| Alex >D a întrebat:

Stiti cumva site-uri de unde pot comanda tricouri cu formatii rock/metal si alte accesorii, in afara de bestial si maniacmusic? Mai ales daca sunt preturi asemenatoarea... Thanks.

Răspuns Câştigător
| moodyblues a răspuns:

Wth? accesorii? iti pui si tu zgarda cu asociatia caineologica la gat cum fac'' rockerii'' din ziua de azi? glumeam.cred ca si tu, ca mine preferi uniforma clasica (desi nu conteaza ce scrie pe noi) cu pantaloni negri, tricou c-o formatie si niste bocanci sanatosi.la alte accesorii deci, nu ma pricep. uite pe aici ceva site-uri cu tricouri:
http://www.letsrock.ro/magazin/Tricouri-rock_66.html
http://prorock.ro/tricouri-c-15478.html

7 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Dsignrock.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.dsignrock.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offtopic, Urmareste emisiunea Rock & Metal difuzata de postul Party Tv. Miercuri de la 22 si reluare Duminica tot la 22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bestial.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cool-senzation.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tu.ro/tricouri-rock.html

| Padure_Valeriu_1960 a răspuns:

Incearca pe rockshop.ro...