| dewix a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi arhiva de la messenger? [precizez ca la preferinte am selectat "Yes, save all my messages, but clear them each time I sign out"]

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

"Yes, save all my messages, but clear them each time I sign out" asta spune totul happy. De fiecare data cand te deloghezi de pe id arhiva ta se pierde si nu se poate recupera. Daca vrei sa ti se salveze arhiva selecteaza "Yes, save all of my messages"
O zi buna! happy

8 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Pai...Arhiva se sterge de fiecare data cand iesi de pe messenger.
Daca vrei sa se salveze conversatiile selecteaza: Yes, save all my messages.
Arhiva o poti vizualiza asa: Contacts-->Message Archive

| kidulinha a răspuns:

Nu o mai gasesti... Se sterge pentru ca asa ai setat-o tu. Nu mai apare.

| Alex_7297 a răspuns:

Nu ştii engleză? Ai selectat să îţi şteargă arhiva după ce ieşi de pe mess. Şi bănuiesc că arhiva pe care o cauţi e de mai de mult, că nu căutai ceva ce ai vorbit acum 5 minute!

Răspuns utilizator avertizat
| wormy a răspuns:

Nu poti sa mai gasesti mesajele, pentru ca s'au sters cand ai iesit de pe messenger. Daca vrei sa ti se salveze tot selecteaza"Yes, save all of my messages".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsuri corecte... din pacate m-am confruntat cu aceeasi problema. Daca as fi dat yes, save all my massages as fi gasit mesajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear inseamna stergere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai ai cum sa gasesti ceva ce se sterge de fiecare data dupa ce iesi de pe messhappy